0

Gastronomia

Pierogarka ręczna 83mm z falbanką do pierogów ze stali kwasoodpornej catering

Pierogarka ręczna 83mm z falbanką do pierogów ze stali kwasoodpornej catering
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 890,00 PLN 723,58 PLN netto
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 30,00 PLN (przedpłata) 30,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Produkcja produktów spożywczych na szeroką skalę rządzi się swoimi prawami - pewne jest jedno: ma być szybko, bezpiecznie i smacznie. Zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa i higieny pracy w produkcji jedzenia jest bardzo ważne i objęte restrykcyjnymi przepisami - musi być czysto, zdrowo i na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw temu, czego wymagają i klienci i sanepid, oferujemy Państwu najwyższej jakości pierogarkę ręczną do produkcji pierogów z falbanką. Nasz produkt wyróżnia nie tylko solidne wykonanie, które gwarantuje trwałość i długowieczność, ale także przyjemność z gotowania.

 

Dzięki użyciu naszej maszynki do pierogów możecie Państwo jednorazowo ulepić 5 pierogów z niezwykle zgrabną i wdzięczną falbanką. Jak u babci!

 

Co wyróżnia naszą maszynkę?

  • jakość wykonania: stal nierdzewna i kwasoodporna gwarantuje higienę i bezpieczeństwo pracy
  • poręczne użycie maszynki, sprawne wyciskanie i lepienie pierogów
  • łatwe czyszczenie i możliwość mycia w zmywarce
  • wieczysta gwarancja udzielana podczas zakupu pierogarki

 

Mimo dosyć dużej wydajności (aż 5 pierogów jednocześnie!) maszynkę charakteryzuje się skromnymi gabarytami - charakteryzuje ją jedynie 46 cm szerokości i od 22 do 31 cm długości. Jest też niezwykle lekka, bo waży jedyne 3,5 kg - z łatwością zmieści się zatem do kuchennej szafki lub większej szuflady.

 

Dzięki naszej maszynie produkcja pierogów na większą skalę nie będzie zajmować już całego dnia, a jedynie kilka godzin. To nie tylko ciekawy kuchenny gadżet, ale sprzęt potrzebny w każdej polskiej kuchni. Niema przecież takiej osoby, która nie lubiłaby domowych pierogów, a dzięki maszynce można się nimi raczyć zdecydowanie częściej. Polecamy Państwu naszą pierogarkę, która znacznie ułatwi funkcjonowanie w najbardziej wymagającej kuchni.

Komentarze
Jola napisał:
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Kupiłam pierogarkę z przekonaniem, że będzie pomocna przy wykonywaniu pierożków i to była najlepsza decyzja :). Urządzenie sprawdza się na 102 :) a cena ? na moją kieszeń super !
Video

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


[%cartBox%] [%contactBox%]