0

Gastronomia

Foremka do pierogów 67mm pierogarka ręczna gładka bez falbanki

Foremka do pierogów 67mm pierogarka ręczna gładka bez falbanki
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 1 180,00 PLN 959,35 PLN netto
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 30,00 PLN (przedpłata) 30,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Lepienie pierogów to prawdziwy test sprawności i cierpliwości. Najlepiej zdają go oczywiście nasze babcie, które tę sztukę opanowały do perfekcji. Wszystkim tym, którzy próbowali, ale nie dali rady bądź po prostu chcą sobie ułatwić i uprzyjemnić to zadanie, proponujemy wykorzystanie naszej pierogarki do pierogów z prostym wykończeniem bez falbanki. Nasza maszynka sprawi, że lepienie pierogów od chwili jej użycia to tak zwana „bułka z masłem”.

 

Dlaczego warto wybrać naszą pierogarkę?

 

  • za niewielkie pieniądze mają Państwo najwyższą jakość: stal nierdzewną i kwasoodporną, która sprawia, że pierogarka jest urządzeniem niemal sterylnym
  • niewielkie wymiary pierogarki sprawiają, że mieści się nawet w kuchennej szufladzie: ma 46 cm szerokości, od 22 do 31 cm długości i 3,6 kg wagi
  • przy zakupie pierogarki udzielamy wieczystej gwarancji, gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie!
  • maszynka jest zaprojektowana niezwykle starannie i bezpiecznie, nie zagraża w żaden sposób kuchennym pracom
  • pierogarkę łatwo jest czyścić, można też myc ją w zmywarce, co znacznie ułatwia sprawę
  • jej obsługa jest dziecinnie prosta
  • antypoślizgowe gumowe nóżki sprawiają, że pierogarka nie przesuwa się po kuchennych blatach, stoi stabilnie i pozwala na ulepienie równych pierogów.

 

Naszą pierogarkę oferujemy Państwu w najlepszej cenie, gwarantujemy zadowolenie i przyjemność z lepienia pierogów. Można ją wykorzystać w zaciszu domowym lub w firmie, gdzie zazwyczaj panuje masowa produkcja pierogów, które przecież uwielbiają wszyscy. Jesteśmy pewni, że maszynka do pierogów, którą Państwu oferujemy sprawi, że koszmar z lepiącego się do wszystkiego ciasta i godziny spędzone na krzywym sklejaniu boków odejdą w zapomnienie. Z naszą pierogarką lepienie pierogów to pyszna i wspaniała przygoda.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


[%cartBox%] [%contactBox%]